Ikoon Test

Küberhügieeni tundmise test

Testi sooritamiseks ei pea sisestama oma andmeid, looma kasutajakontot või ennast muud moodi tuvastama. Tegemist on enesekontrolli testiga, mis annab ülevaate oma teadmistest küberhügieenist. Test koosneb kokku 30 küsimusest, mis valitakse välja automaatselt suuremast arvust küsimustest. Test on läbitud, kui 75% vastustest on õiged. Vastuseid saab kontrollida jooksvalt ja testi lõpus. Test on koostatud erinevate uuringute ja analüüside põhjal ning arvestab parimat prakitkat.

Sakid

Funktsioonid

Sissejuhatus

Tere!
Antud testi näol on tegemist enesekontrolli testiga, mis annab ülevaate oma teadmistest küberhügieenist. Test koosneb kokku 30 küsimusest, mis valitakse välja automaatselt suuremast arvust küsimustest. Test on läbitud, kui 75% vastustest on õiged. Vastuseid saab kontrollida jooksvalt ja testi lõpus.

Testi sooritamiseks ei pea sisestama oma andmeid, looma kasutajakontot või ennast muud moodi tuvastama.

Test on koostatud erinevate uuringute ja analüüside põhjal ning arvestab parimat prakitkat. Testi pidev täiendamine ja uuendamine ei loo võimalust tulemuste kasutamist muul eesmärgil. Hiljemalt peale igat muudatust kõik anonüümsed vastused kustutatakse. Vastuste lühiajaline säilitamine on vajalik ainult testi kontrollimiseks ja võimalike vigade tuvastamiseks. Show More Information »

Üldised seaded

Autor
Koolitaja
Nimetus
Küberhügieeni tundmise test